

Digital Signage rendszer oktatási környezetben
A Digital Signage rendszer oktatási (Campus) környezetben a kommunikáció naprakész és visszajelzésekkel támogatott platformja a diákok, oktatók és látogatók között!
Az egyetemek, középiskolák managementje sikeresen tarthatja a kapcsolatot a digitális kijelzőkön, interaktív technológiákon, videó- és hangrendszereken keresztül a diákokkal!
Legfontosabb szerepe azonban a digitálisan rögzített oktatási anyagok megjelenítése, kereshetősége, archiválása nem csak az előadások alkalmával, hanem – megfelelő jogosultsággal – utólag is.
Fontos platformok a hatékony kommunikációban és a tartósabb figyelem fenntartásában!
Ebben a környezetben is van lehetőség az úgynevezett social media alkalmazások használatára, elsősorban a hallgatói kérdések és feleletek megjelenítésével. Használatával akár távolról, távközlési átviteli rendszeren is követhetők az előadások, gyakorlatok interaktív módon.
A Campus kezében az irányítás!
A digitális tartalomszolgáltatás által a teljes oktatási anyag elektronikusan elérhető, visszanézhető/hallgatható/letölthető.
A megjelenítő eszközökön elérhetővé válnak a szponzorált tartalmak és a campus által jóváhagyott reklámok.
A kijelzők nem csak az oktatási tananyagot, hanem a social media kommenteket, kérdéseket, frissítéseket, élő adatokat, híreket, dolgozatok pontszámait és egyéb, a tanulmányokkal összefüggő tartalmat továbbíthatnak.
Az integrált esemény menetrendek és információk létrehozása kiegészítő szoftverekkel beépíthető az ilyen Digital Signage [1] rendszerekbe!
Az üzenetek, melyek ütemezhetők, a megfelelő időben és helyen jelenjenek meg, például a vizsgaidőpontok, gyakorlatok, helyszínek, szükséges felkészülési adatok, stb.
A rendszer és kijelzői különösen hatékonyak a válság riasztások esetén!
Csökkenti a papír alapú adminisztrációt, a nyomtatási és dokumentációs költséget.
[1] A digital signage kifejezés talán legpontosabb megfelelője a „digitális tartalomszolgáltató rendszer”. Az úgynevezett Out Of Home Advertising (az ember otthonán kívüli reklámozás) kategóriába tartozó, a legdinamikusabban fejlődő hirdetési és vállalati kommunikációs felület.
Szöveges és dinamikus (kép, film, hang) tartalmakat jelenít meg egy elektronikus képernyőn.



A Magyar Vízilabda Szövetség által szervezett 2020-as BENU férfi vízilabda kupán - a csoportmérkőzések mindhárom fordulójában - összesen öt helyszínen (Budapest, Szeged, Szentes, Tatabánya, Kaposvár) LED-perimeter telepítése és üzemeltetése, valamint...
Projekt részletei
Vizuáltechnikai kivitelezés és üzemeltetés. A rendezvény 10 helyszínén 160 négyzetméternyi LED-fal kivitelezése, azok központi stúdióból történő vezérlése, tartalommal való ellátása és üzemeltetése.
Projekt részletei